ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ NEWSLETTER ΤΗΣ UNIMEDICA ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘAIΝΕΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΜΑΣ, ΤΑ ΝΕΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ
Ακόμη μια επιτυχής εγκατάσταση της νέας οδοντιατρικής έδρας Anya Mikata MKT – 300 πραγματοποιήθηκε σε οδοντιατρείο στο Νέο Φάληρο. Η Value For Money επιλογή της Anya Mikata που έρχεται με πλούσιο βασικό εξοπλισμό καλύπτει όλες τις ανάγκες ενός σύγχρονου οδοντιατρείου.
Μετά από τον σωστό σχεδιασμό που έγινε και την άριστη συνεργασίαοδοντιάτρου και τεχνικού τμήματος της UNIMEDICA, ο οδοντίατρος κάλυψε όλους τους στόχους που είχε θέσει στον εκσυγχρονισμό και την ανακαίνιση του ιατρείου του.
Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας. Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, αποδέχεστε τη χρήση των cookies από εμάς.